1. Дай відповідь на ключове запитання розділу: що краще — жити у віртуальній реальності — грі, кимось уже створеній, чи самому фантазувати, вигадувати світ, сповнений пригод і несподіванок?
Життя у віртуальній реальності гри може бути захоплюючим і цікавим, особливо якщо гра добре розроблена. Ви можете поринути в інший світ, бути героєм захоплюючої історії, взаємодіяти з іншими персонажами. Але водночас все вже визначено та обмежено правилами й сценарієм гри.
Фантазування та вигадування власного світу дає значно більшу свободу. Ви можете придумувати все, що завгодно, без обмежень. Але одночасно це вимагає більше зусиль, креативності та уяви з вашого боку.
Можливо, оптимальним варіантом було б поєднувати ці два підходи - грати в цікаві ігри, насолоджуючись пригодами та світом, створеними розробниками, а також виділяти час на власну фантазію та творчість, вигадуючи власні історії та всесвіти.
Врешті-решт, все залежить від ваших уподобань та цілей. Хтось може отримувати більше задоволення, повністю поринаючи у чужий вигаданий світ. А хтось - від можливості створювати все самостійно, за власними фантазіями. Головне - робити те, що приносить радість.
3. Перейди за посиланням у QR-коді і виконай завдання в тестовій формі. Кожна правильна відповідь — 2 бали
Тестові завдання до розділу 6
1. Твори «Дивовижні події в шостому “Б”» В. Нестайка та «Таємниця старої обсерваторії» О. Ільченка
Г повісті.
2. Твори В. Нестайка та О. Ільченка об’єднує тема
А пригоди
3. Героями твору «Дивовижні події в шостому “Б”» В. Нестайка є
Б Лесик, Жора, Прометей Гаврилович.
4. Лесика з твору В. Нестайка «Дивовижні події в шостому “Б”» вважають фантазером, тому що він
А бажає пригод, нових вражень, має багату уяву.
5. Таємниця старої обсерваторії полягає у можливості
А подорожувати у різні світи.
6. Основна проблема твору «Таємниця старої обсерваторії» О. Ільченка
Б відповідальність за власні вчинки.